У Чернівцях патрульні виявили нелегалів з Бангладешу

Чоловіки проживали в антисанітарних умовах та не мали при собі жодних документів
З початку 2018 року почастішали випадки виявлення вихідців з країн Південно-Східної Азії на території Чернівецької області. Як повідомили у прес-службі Управління Патурльної поліції Чернівецької області, протягом жовтня правоохоронці виявили та затримали 20 нелегальних мігрантів, які мали намір, перетнувши державний кордон України, потрапити до країн Європейського Союзу.
Минулого тижня у селі Заволока Сторожинецького району патрульні зупинили автомобіль Тойота та виявили у салоні 7 іноземців без відповідних документів на право перебування на території України. 42-річний водій, мешканець Чернівців, стверджував, що молоді люди мали намір відвідати один з нічних клубів райцентру. За грошову винагороду він пообіцяв їх туди довезти. Патрульні передали виявлених осіб для з’ясування всіх обставин прикордонникам.
У Чернівцях патрульні виявили нелегалів з Бангладешу

Кілька днів потому у Чернівцях патрульні виявили 8 чоловіків, які проживали в антисанітарних умовах спільно з господарем будинку. Зі слів іноземців охоронцям порядку вдалося зрозуміти, що вони є громадянами Республіки Бангладеш. Ніяких інших документів, які б могли засвідчити їхню особу, іноземці при собі не мали. На місце події охоронці порядку викликали працівників прикордонної служби.
У Чернівцях патрульні виявили нелегалів з Бангладешу

фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2018/10/24/u-chernivtsiakh-patrulni-vyiavyly-nelehaliv-z-banhladeshu.html” Об этом сообщает personal-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя