Науковці ІФНТУНГ взяли участь у Міжнародному форумі (фото)

Об этом сообщает ukrcur.in.ua со ссылкой на СМИ.


Захід включає в себе міжнародну конференцію і профільну виставку послуг та обладнання для галузі, пише “Галка” з посиланням на сайт ІФНТУНГ.


Форум «Нафта та Газ» вже багато років відіграє роль майданчика для комунікацій фахівців нафтогазового ринку. Почесне місце на міжнародному заході займає презентація досягнень Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, як єдиного в Україні закладу вищої освіти нафтогазового профілю. Здобутки університету на форумі представляє почесна делегація у складі: ректора, академіка НАН України Крижанівського Є. І., проректора з наукової роботи, проф. Чудика І. І., директора науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, доц. Тершака Б. А., директора інституту природничих наук і туризму, доц. Омельченка В. Г., начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю Ковбанюка І. І., доц. кафедри суспільних наук Концур Н. М.


Окрім того, на майданчику «Нафта та газ» будуть представлені компанії, які ведуть розвідку і розробку нафтогазових родовищ, виконують поставки газу, виробляють бурове обладнання та інструмент, труби і запірну арматуру, регулятори тиску, прилади вимірювання та обліку газу, розробляють IT-рішення для галузі.


У рамках форуму також проходить велика міжнародна конференція під назвою «Нафтогазовий комплекс України: виклики та можливості», на якій науковці ІФНТУНГ проаналізують майбутнє освіти нафтогазової галузі та ознайомлять присутніх з сучасними технологіями інтенсифікації видобутку вуглеводнів та буріння.


Загалом під час масштабного міжнародного заходу на виставкових стендах можна ознайомитися з новітніми рішеннями від виробників з різних країн, а в конференц-залах – слухати доповіді провідних галузевих фахівців, щоб знати і розуміти тенденції та перспективи ринку у майбутньому.

Джерело статті: “http://versii.if.ua/novunu/naukovtsi-ifntung-vzyali-uchast-u-mizhnarodnomu-forumi-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя