Протичовновий літак ВМС США провів розвідку над Керченською протокою

Протичовновий літак ВМС США провів розвідку над Керченською протокою Об этом сообщает fenomen-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Літак Boeing P-8A Poseidon ВМС США 6 листопада провів розвідувальний політ в районі Керченської протоки та окупованого Криму.

Про це повідомив моніторинговий портал PlaneRadar у своєму Twitter.

Літак з бортовим номером 168764 наблизився до берегової лінії півострова на відстань 24,61 кілометра. Судно P-8A Poseidon входить до складу десятої патрульної ескадрильї VP-10 "Red Lancers" ВМС США.

Раніше того ж дня, за даними PlaneRadar, розвідувальний політ в цьому регіоні виконав американський стратегічний розвідувальний безпілотник RQ-4A Global Hawk, який провів моніторинг лінії розмежування на Донбасі.

20:00 мск. Патрульный противолодочный самолёт, Boeing P-8A Poseidon, ВМС США (Patrol Squadron VP-10 "Red Lancers") , с бортовым номером 168764, производит разведывательный полёт вдоль черноморского побережья России #USNAVY #Poseidon #P8A #BlackSea #Crimea pic.twitter.com/2326b3tpT8

— PlaneRadar (@ua4wiy_) 6 листопада 2018 р. Що відомо про Boeing P-8 Poseidon?Це патрульний протичовновий літак, розроблений за схемою багатоцільового морського літака для заміни Lockheed P-3 Orion. Повітряне судно призначене для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання, розвідки, участі в протикорабельних і рятувальних операціях – як в прибережних районах, так і в Світовому океані.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Protichovnovii_litak_VMS_SSHA_proviv_rozvidku_nad_Kerchenskoyu_protokoyu_308817.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя