Мей не піде у відставку, навіть якщо парламент відхилить Brexit-угоду

«Я як і раніше працюватиму через два тижні», — сказала Мей, коли її запитали, чи піде вона у відставку, якщо парламент не підтримає узгоджену нею угоду з Брюсселем — Мей не піде у відставку, навіть якщо парламент відхилить Brexit-угоду
«Я як і раніше працюватиму через два тижні», — сказала Мей, коли її запитали, чи піде вона у відставку, якщо парламент не підтримає узгоджену нею угоду з Брюсселем
Прем’єр зазначила, що ніяких змін в плані виходу Британії з Євросоюзу вже не буде Об этом сообщает ukr-mir.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей не піде у відставку, якщо під час голосування 11 грудня парламент відхилить угоду по Brexit. Про це повідомляє Reuters.


«Я як і раніше працюватиму через два тижні», — сказала Мей, коли її запитали, чи піде вона у відставку, якщо парламент не підтримає узгоджену нею угоду з Брюсселем.Мей також зазначила, що ніяких змін в плані виходу країни з Євросоюзу, що вона погодила з іншими лідерами ЄС, вже не буде.


Як повідомлялося, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей зіткнулася зі складним викликом в спробі переконати законодавців країни підтримати угоду, яку вона уклала з ЄС в листопаді.


Опозиційна Лейбористська партія заявила, що вимагатиме вотуму недовіри уряду, якщо парламент під час голосування 11 грудня не підтримає угоду.


Як повідомлялося, Тереза Мей підтримує нові санкції проти РФ.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/mey-ne-pide-u-vidstavku-navit-yakshcho-parlament-vidhilit-brexit-ugodu-550054.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя