"Кримського диверсанта" Панова етапують до російського Омська


Засудженого в Криму у "справі українських диверсантів" Євгена Панова етапують в одну з колоній російського Омська

Про це повідомляють Крим.Реалії. Об этом сообщает donetskie.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Після того, як його вивезли з Криму, а це вже більш ніж місяць – у нас із ним немає ніякого зв’язку, і ми навіть не знаємо точно, де він. Але вдалося дізнатися, що Женю, швидше за все, етапують в одну з колоній в Омську. Ми знаємо, що він уже проїхав Оренбург, Челябінськ і Тюмень", – розповіла мати Панова Віра Котелянець.

Котелянець зв’язалася з російськими правозахисниками і українським консулом у Новосибірську. Вони пообіцяли, що за можливості відслідковуватимуть переміщення Панова.

Брат Панова Ігор Котелянець теж повідомляв, що кінцевим пунктом етапу може стати колонія в Омську. 6 грудня 2018 року Панова етапували з СІЗО Сімферополя до Краснодара.

  • 10 серпня 2016 року ФСБ повідомила про затримання в окупованому Криму "українських диверсантів" Євгена Панова та Андрія Захтея. Їх звинуватили у підготовці терактів і запроторили до московського СІЗО Лефортово, звідки за деякий час повернули до Криму.
  • Захтей згодом підписав досудову угоду з російським слідством. Однією з умов угоди була відмова Захтея від адвоката. Панов провину не визнав і від угоди зі слідством відмовлявся.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/01/10/quotkrymskogo_dyversantaquot_panova_etapuyut_do_rosiyskogo_omska”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя