Військова прокуратура відкрила справу про видворення Саакашвілі з України в лютому 2018

Михайло Саакашвілі — Військова прокуратура відкрила справу про видворення Саакашвілі з України в лютому 2018
Михайло Саакашвілі
У прокуратурі зазначили, що кримінальне провадження відкрили через заяву самого Михайла Саакашвілі Об этом сообщает niknews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Головна військова прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо незаконного видворення колишнього президента Грузії і ексгубернатора Одеської області Михайла Саакашвілі з України в лютому 2018 року. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Головної військової прокуратури.


«У Головну військову прокуратуру надійшла заява від колишнього Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Заява щодо викрадення і насильницьких дій щодо Саакашвілі і його незаконного переміщення через державний кордон України в Польщу 18 лютого 2018. За цією заявою відкрито кримінальне провадження», — сказано в ньому.Раніше сам Саакашвілі на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив, що має намір подати заяву в правоохоронні органи про своє незаконне видворення з України.


На його думку, цей злочин вчинили співробітники особистої охорони колишнього Президента Петра Порошенка і ексдепутата Верховної Ради Ігоря Кононенка у формі прикордонників.


Як відомо, Саакашвілі видворили з України 12 лютого 2018 року і заборонили в’їзд до 13 лютого 2021 року. Громадянства України Саакашвілі позбавили в липні 2017 року. Офіційною підставою цього стала недостовірна інформація в заяві на отримання громадянства й те, що він не вказав інформацію про судимість.


29 травня 2019 року Саакашвілі повернувся в Україну.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/viyskova-prokuratura-vidkrila-spravu-pro-vidvorennya-saakashvili-z-ukrajini-v-lyutomu-2018-630698.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя